Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dvigubas lizdas USB, skirtas greitam mobiliųjų įrenginių, tokių kaip mobilieji telefonai, planšetiniai kompiuteriai, išmanieji telefonai, MP3 ir MP4 grotuvai ir t.t. prijungimui.
| Nominali įtampa : | 127 ... 230 V AC , 50 / 60 Hz |
| Maitinimas USB : | 5 V DC / 3.1 A, 9 V DC / 2 A, 12 V DC / 1.5 A |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | 1 vnt. USB-C, 1 vnt. USB-A |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Serija gaminių Simon 54, rėmeliams Nature, Premium |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Korpusas : | Dirbtinis pluoštas be halogenų, PC |
| Spalva : | Balta (RAL 9003) |
| Svoris : | 0.09 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 42.5 mm 30 mm - montavimo gylis |
| Gamintojas / Markė : | KONTAKT Simon |
| Garantija : | 6 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …