Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The double intermediate switch is designed to fix with frame plates of the Simon 54 Nature, Simon 54 Premium series.
| Įrenginio tipas : | Double Intermediate Switch ( bistabilus pastovios būsenos ) |
| Nominali įtampa : | 250 V AC |
| Nominali srovė : | 10 A (indukcinė apkrova) |
| Jungčių tipas : | Greitajungė |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Serija gaminių Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Foninis apšvietimas : | - |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Sandarumo klasė : | IP20 / IP44 (using frame seal) |
| Korpusas : | Dirbtinis pluoštas be halogenų, PC |
| Spalva : | Matinė juoda |
| Svoris : | 0.07 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 41 mm 26 mm - montavimo gylis |
| Gamintojas / Markė : | KONTAKT Simon |
| Garantija : | 6 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …