Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
DATA vienas lizdas su autorizacijos raktu DGD1.01/11-SIMON54, skirtas darbui su Simon 54 Premium serijos rėmeliais.
| Nominali įtampa : | 250 V AC |
| Maksimali srovinė apkrova : | 16 A |
| Įžeminimas : | ✔ |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | CEE 7/5 |
| Apsauga : | ✔ |
| Panaudojimas : | Potinkinis, Avarinis maitinimas (DATA), Serija gaminių Simon 54, rėmeliams Nature, Premium |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Pagrindinės savybės : | Komplekte įgaliojimo raktas |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Spalva : | Balta (RAL 9003) |
| Svoris : | 0.07 kg |
| Matmenys : | 75 x 75 x 38 mm 26 mm - montavimo gylis |
| Gamintojas / Markė : | KONTAKT Simon |
| Garantija : | 6 metai |
Duomenų lapas EN
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …