Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Kampinis lizdas LE-50109 be laido.
Prijungta rankena padeda pritvirtinti laidą ant sienos ar baldo.
| Nominali įtampa : | 230 V / 50 Hz |
| Maksimali srovinė apkrova : | 16 A |
| Įžeminimas : | ✔ |
| Elektros laidas : | max. 3 x 1.5 mm² |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | CEE 7/5 |
| Spalva : | Balta / Pilkas |
| Svoris : | 0.064 kg |
| Matmenys : | 52 x 40 x 79 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …