Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Instaliacinė dėžutė montuojana po tinku.
Dėžutė skirta montuoti ant tuščių sienų (kartonas-gipsas, kartono plokštė).
| Segmentų skaičius : | 1 |
| Sandarumo klasė : | IP30 |
| Pagrindinės savybės : |
Potinkinis, gili, ant tuščių sienų
degumo rodiklis : 850 °C 2 tvirtinimo taškai 2 Tvirtinimo varžtai, 2 specialūs varžtai su tvirtinimo ant sienos kabliukais - pridedama |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Oranžinis |
| Svoris : | 0.025 kg |
| Montažinių angų atstumas : | 60 mm |
| Matmenys : | Ø 72 x 62 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …