Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Instaliacinė dėžutė montuojana po tinku.
Dėžutė pagaminta iš medžiagos be halogenų, savaime užgęstančios, skirta montuoti ant tuščių sienų (kartonas - gipsas, gipso plokštė).
| Segmentų skaičius : | 1 |
| Sandarumo klasė : | IP30 |
| Pagrindinės savybės : | Potinkinis, sieniniams šviestuvams, ant tuščių sienų V0 klasė degumo rodiklis : 850 °C 1 montavimo taškas 1 specialus varžtas su kabliuku montavimui ant sienos - pridedama |
| Medžiaga : | behalogenis ir nedegus |
| Spalva : | Mėlynas |
| Svoris : | 0.013 kg |
| Montažinės angos skersmuo : | 32 mm |
| Matmenys : | Ø 35 x 45 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …