Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Instaliacinė dėžutė montuojana po tinku.
Universali pavienė dėžutė pritaikyta jungti su daugkartniais rinkiniais.
Galimas vertikalus arba horizontalus montavimas.
| Panaudojimas : | Serija gaminių Arteor, Galea Life, Mosaic, Vela, Valena, Niloé, Kaptika |
| Sandarumo klasė : | IP20 |
| Pagrindinės savybės : | Potinkinis 2 tvirtinimo taškai |
| Medžiaga : | Plastikas |
| Spalva : | Juoda |
| Svoris : | 0.016 kg |
| Vidiniai matmenys : | 67 x 62 x 40 mm |
| Matmenys : | 75 x 75 x 42 mm |
| Montažinės angos skersmuo : | Ø 80 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …