Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Electric outlet in 45 x 45 mm standard.
| Panaudojimas : | System 45 |
| Nominali įtampa : | 230 V / 50 Hz |
| Maksimali srovinė apkrova : | 16 A |
| Įžeminimas : | ✔ |
| Kabelių gnybtai : | sriegiami gnybtai |
| Lizdo tipas : | CEE 7/5 |
| Apsauga : | - |
| Pagrindinės savybės : | Komplekte įgaliojimo raktas |
| Spalva : | Raudona |
| Svoris : | 0.043 kg |
| Matmenys : | 45 x 45 x 37 mm |
| Gamintojas / Markė : | STASINSKI / JAVEL |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …