Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Pilna paviršiuje montuojama dėžutė su vieta 2 45 x 45 mm moduliams.
Dėžutė leidžia išdėstyti loginius lizdus su elektros tinklu viename taške, o tai leidžia sukurti integruotus loginius arba loginius-elektrinius lizdus pagal 45 x 45 mm standartą.
| Panaudojimas : | 45 sistema |
| Modulių skaičius : | 2 vnt. - 45 x 45 mm arba 4 vnt. - 22,5 x 45 mm |
| Medžiaga : | Plastikas (ABS) |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0,105 kg |
| Matmenys : | 150 x 83 x 50 mm |
| Gamintojas / Markė : | STASINSKI / JAVEL |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …