Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Bendrieji duomenys | |
| Grupė | DIY |
| Paskirtis | Lauko |
| Spalva | Antracito |
| Tvirtinimas | Virštinkinis |
| Montavimo vieta | Sieninis |
| Montavimo aukštis | 1,8 - 4,0 m |
| IP saugos klasė | IP54 |
| Išmatavimai (LxBxH arba DxH) | 38 x 95 x 95 mm |
| Maitinimo įtampa | 220 - 240 V, 50/60 Hz |
| Galingumas | 1000 W |
| Foto jautrumas | 1 - 1000 lx |
| Versija | NM |
| Technologija | NM |
| Darbinės aplinkos temperatūra | -20°C iki +40°C |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …