Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Logistinė informacija | |
| Pakuotės gylis (mm) | 57 mm |
| Pakuotės aukštis (mm) | 87 mm |
| Pakuotės plotis (mm) | 57 mm |
| Integruota baterija | Ne |
| Techniniai duomenys | |
| Palaikomi tinklo protokolai | Ieee 802.11b/g/n |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Dizainas | |
| Atstatymo mygtukas | One reset button |
| Šviesos diodų indikatoriai | One led for all status |
| Efektyvumas | |
| Kintamosios srovės įvesties įtampa | 100-240 v |
| Kintamosios srovės įvesties dažnis | None hz |
| Duomenų atnaujinimo terminas | None s |
| Tikslumas | None % |
| Maksimali srovė | 16 a |
| Suderinamas su „android“ įrenginiais | Taip |
| Programinės aparatinės įrangos tobulinimas | Taip |
| Suderinami maitinimo laido kištukų tipai | Au, eu, uk, us |
| Valdoma nuotoliniu būdu | Taip |
| Naudoti per „iphone“/„ipad“ | Taip |
| Tipas | Viduje |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 82 g |
| Plotis | None cm |
| Aukštis | None cm |
| Gylis | None cm |
| Matmenys (p x g x a) | 83 x 37 x 31 mm |
| Savybės | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Amazon alexa built-in | Work with amazon alexa voice services |
| Tinklas | |
| Belaidis ryšys | Taip |
| Duomenų perdavimo greitis wi-fi tinklu (maks.) | None mbit/ai |
| Dažnio diapazonas | None ghz |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo temperatūra (t-t) | -20-50 °c |
| Darbo santykinė drėgmė (h-h) | 5 - 80 % |
| Kitos funkcijos | |
| Dažnių diapazonas | 2.4ghz wi-fi frequency |
| Protokolai | |
| Valdymo protokolai | Switch electronics and appliances on or off via the edismart app over ios & android devices; overcurrent protection; real time power data; quick setup using ios & android devices; work with amazon alexa voice services; upgradable firmware |
| Energijos valdymas | |
| Įtampa | 100–240 v |
| Modelio pavadinimas | Smart plug switch with power meter intelligent home energy management |
| Gamintojo prekės serija | Sp-2101w-v3 |
| Modelio pavadinimas | SP-2101W V3 |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …