Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Įrenginio tipas : | Dvigubas apšviestas jungiklis |
| Nominali įtampa : | 230 V AC , 50/60 Hz |
| Nominali srovė : | 10 A |
| Jungčių tipas : | automatiniai spyruokliniai laikikliai |
| Panaudojimas : | Serija gaminių Niloe |
| Montažas : | Montavimas naudojant montavimo elmentus arba varžtus |
| Korpusas : | Plastikas |
| Spalva : | Balta |
| Svoris : | 0.046 kg |
| Matmenys : | 76 x 76 x 38 mm |
| Gamintojas / Markė : | LEGRAND |
| Garantija : | 2 metai |
CE atitikties deklaracija
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …