Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Elektros instaliacijos dėžutė pastatų šiltinimo dėžutėms (putų polistirolas).
Dėžutė pagaminta iš medžiagos be halogenų, savaime užgęstančios.
| Segmentų skaičius : | 1 |
| Sandarumo klasė : | IP30 |
| Pagrindinės savybės : |
prie polistireno
degumo rodiklis : 960 °C 4 tvirtinimo taškai 2 Tvirtinimo varžtai - pridedama |
| Medžiaga : | behalogenis ir nedegus |
| Spalva : | Mėlynas |
| Svoris : | 0.025 kg |
| Montažinių angų atstumas : | 60 mm |
| Matmenys : | Ø 68 x 46 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …