Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Energizer Industrial LR03 AAA Alkaline Elementai 10 Vnt
| Panaudojimas : | Laistymo sistema |
| Dirvožemio drėgmės matavimas : |
|
| Dirvožemio temperatūros matavimas : | Diapazonas : -10 °C ... 50 °C |
| Belaidė komunikacija : | 433.92 MHz |
| Radijo ryšio nuotolis (atviroje teritorijoje) : | 20 m |
| Prieiga iš mobiliojo telefono : |
|
| Pagrindinės savybės : |
|
| Korpusas : | Plastikas, Atsparumas spinduliavimui UV |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Spalva : | Pilkas |
| Maitinimas : | 3 vnt. šarminė baterija 1.5 V LR3 (AAA) (nepridedamas) |
| Baterijos ilgaamžiškumas : | > 1 metai |
| Svoris : | 0.18 kg |
| Matmenys : | 135 x 100 x 135 mm |
| Gamintojas / Markė : | RainPoint |
| Garantija : | 2 metai |
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …