Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Modelis | BP-65 |
| Didžiausia ilgalaikė srovė | 65A |
| Didžiausia momentinė srovė | 300A (iki 30s) |
| Darbinė įtampa | 6-35V |
| Srovės suvartojimas |
1.5mA (darbo metu)
0.6mA (išjungus arba suveikus apsaugai) |
| Darbinė temperatūra | -40°C iki +40°C |
| Jungtys | M6 varžtai |
| Svoris | 200 g |
| Matmenys (h x w x d) | 40 x 48 x 106mm |
Jungimo schema
Atėjo laikai, kai norint savo namus paversti bent šiek tiek išmaniais, nebūtina investuoti didelių sumų į naujausias ir pažangiausias technologijas išnaudojančius sprendimus. Kelionę link išmanių namų galima pradėti nuo išmanaus kištukinio lizdo (angl. Smart Plug) įsigijimo. Pasak Varle.lt išmaniųjų namų …