Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
AXON-MULTINET-8 - tai daugiakanalis įrenginys, skirtas apsaugoti nuo viršįtampių įrenginius, prijungtus prie Ethernet 10/100/1000 Mb/s tinklo, tokius kaip: tinklo plokštės, šakotuvai, komutatoriai, maršrutizatoriai ir pan. Šį įrenginį sudaro 8 nepriklausomi kanalai (įv./išv.), kurių aplinkoje yra apsaugotos UTP kabelio 4 laidų poros su krūvio nuvedimu į žemę.
| Lizdo tipas : | 8 x RJ-45 (8-pin, 4 poros) |
| Saugomos laidų poros : | 1-2, 3-6, 4-5, 7-8 |
| Nominali įtampa : | 20 V |
| Maksimali įtampa : | 25 V |
| Viršįtampių apsaugos sistemos apsaugos lygis (linija-linija) : | ≤ 40 V |
| Apsaugos įtampa linija-įžeminimas : | ≤ 600 V |
| Nominali iškrovos srovė (linija-linija) : | 100 A (8/20µs) |
| Nominali iškrovos srovė (linija-įžeminimas) : | 100 A (8/20µs) |
| Maksimali iškrovos srovė (linija-linija) : | 135 A (8/20µs) |
| Maksimali iškrovos srovė (linija-įžeminimas) : | 135 A (8/20µs) |
| Talpa : | ≤ 20 pF |
| Svoris : | 0.44 kg |
| Matmenys : | 162 x 90 x 37 mm |
| Garantija : | 2 metai |