Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Modelio identifikatorius : | 12V/1A/5.5 |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 12.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 1.0 A |
| Išvesties galia : | 12.0 W |
| Vidutinis efektyvumas darbo metu : | 83.0 % |
| Efektyvumas esant mažai apkrovai (10%) : | 67.1 % |
| Energijos suvartojimas be apkrovos : | < 0.10 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : |
230 V Kištukas
12 V - 2.1/5.5 mm Tiesus kištukas |
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Laido ilgis : | 1 m |
| Svoris : | 0.125 kg |
| Matmenys : | 80 x 55 x 75 mm |
| Garantija : | 2 metai |