Likimas
APS-70-120-OF yra maitinimo šaltinis, užtikrinantis stabilią nuolatinę įtampą reiklioms elektroninėms įrenginiams, įskaitant vaizdo stebėjimo kameras, įrašymo įrenginius ir kt. Dėl integruotos apsaugos nuo viršįtampių ir trumpojo jungimo jis ypač rekomenduojamas stebėjimo sistemoms, kurioms reikalingas didelis energijos tiekimo patikimumas. Maitinimo grandinė yra didelio efektyvumo perjungimo keitiklis, užtikrinantis izoliaciją tarp 230 V kintamosios srovės tinklo ir maitinamo įrenginio.
OF (atviro rėmo) konstrukcija leidžia įrenginį montuoti bet kuriame korpuse. Tačiau patogiausias tvirtinimo būdas yra naudoti specialius ABOX serijos korpusus ir montavimo plokštes su 10,8 mm tinklelio sistema. Tai suderinama su įmontuotų modulių montavimo angų atstumais. Šis sisteminis sprendimas leidžia vertikaliai arba horizontaliai montuoti pasirinktus įrenginius bet kurioje korpuso ar montavimo plokštės dalyje.
PAGRINDINĖS SAVYBĖS:
- Pilnas maitinimo sprendimas CCTV įrenginiams mažame korpuse
- mažas korpuso vidaus įkaitimas dėl didelio maitinimo šaltinio efektyvumo
- atsparumas trumpiesiems jungimams ir perkrovoms
- atsparumas viršįtampiams tiek iš 230 VAC tinklo pusės, tiek iš maitinimo šaltinio išėjimo
- lengvas montavimas korpusuose su skylėmis 10,8 mm tinklelyje
Specifikacija
| Išėjimo įtampa | 11,2 ... 14,2 VDC (reguliuojama potenciometru V_adj) |
| Išėjimo srovė | 6A |
| Maitinimo šaltinio galia | 72W |
| Efektyvumas | 90 % esant 60 W galiai |
| Įėjimo įtampa | 180 ... 240 V kintamoji srovė |
| Įėjimo apsauga | Saugiklis T3.15A |
| Apsauga nuo trumpojo jungimo | 9A (reikalingas maitinimo šaltinio perkrovimas) |
| Apsauga nuo perkrovos | 9A |
| Darbinė temperatūra | -20 ... +40°C |
| Būsto statyba | Nėra – integruotas modulis |
| Įrengimas | Įspaudžiami tarpikliai, tvirtinimo skylės išdėstytos 10,8 mm tinkleliu |
| Matmenys | 100 x 65 x 40 mm |
| Svarstyklės | 0,11 kg |