Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 24 V DC / AC |
| Srovės suvartojimas : | 33 mA @ 24 V |
| Maksimali kontaktų apkrova : |
16 A / 250 V
AC
(max)
16 A / 24 V DC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | montavimas ant DIN, TS-35 bėgelio LED indikacija Bistabilus darbas valdoma valdomu išėjimu S |
| Darbo temperatūra : | -20 °C ... 50 °C |
| Svoris : | 0.065 kg |
| Matmenys : | 97 x 17 x 65 mm |
| Gamintojas / Markė : | ORNO |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN