Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Leidžia padidinti maksimalų tranzistorinių išvesčių krovumą bei suteikia galvaninę izoliaciją tarp išvesties linijos ir apkrovos.
| Relinių išvesčių skaičius : | 1 |
| Maitinimas : | 10 ... 16 V DC , 10 ... 13 V AC |
| Srovės suvartojimas : | 33 mA @ 12 V DC |
| Maksimali kontaktų apkrova : | 1 A (max) 30 V DC / 50 V AC (max) |
| Išvestis : | 1 x NO/NC |
| Pagrindinės savybės : | LED indikacija |
| Darbo temperatūra : | -10 °C ... 40 °C |
| Svoris : | 0.02 kg |
| Matmenys : | 50 x 43 x 20 mm |
| Gamintojas / Markė : | PULSAR |
| Garantija : | 2 metai |
Instrukcija EN