PSC-12020 PULSAR MAITINIMO ŠALTINIS
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
rating 4.5
PSC-12020 PULSAR MAITINIMO ŠALTINIS kaina
add to cart Į krepšelį 18.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 18.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Pulsar PSC12020 to zasilacz impulsowy 12V DC o wydajności 2 A, przeznaczony do zasilania urządzeń CCTV z sieci 230 V. Posiada szczelną obudowę IP67, zabezpieczenia przeciwzwarciowe, przeciążeniowe i przepięciowe oraz sprawność na poziomie ok. 88%. Kompaktowa konstrukcja i odporność na warunki zewnętrzne umożliwiają jego zastosowanie w instalacjach wewnętrznych i zewnętrznych. Zasilacz przeznaczony do montażu w puszkach instalacyjnych natynkowych i podtynkowych
Specifikacija
  • Gamintojas Pulsar
  • Modelis
    PSC-12020
  • Svoris 0
  • Svoris 0,09 kg
  • Korpuso tipas Plastikas
  • Gamintojo kodas PSC-12020
  • Modelio pavadinimas
    PSC-12020
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Onnline UŽGRIEBTA JUNGTIS VAMZDŽIUI, 28 BALTOS/PAKUOSE 20 VNT. kaina
Onnline UŽGRIEBTA JUNGTIS VAMZDŽIUI, 16 GR/PAKUOSE 20 VNT. kaina
Haupa PEARL Pultas TAPE 15MX4MM SU uodega kaina
Pce KIŠTUKO KEITIKLIS 16A/5P/400V GRIP TT IP44 kaina
Kontakt Simon S101S L-20A ATSUKITE kaina
Kopos RURA SZTYW. PPO UV 1550 HF FA (320N/CZ) kaina
Pokój ZG-G25/TS35 PILKA SUSIJUNGTA JUNGTIS. kaina
Walraven VAROMO ANCHOR M8 WDI1 VAIRUOTOJAS kaina
Pokój APSAUGINĖ JUNGTIS ZUG-16PEN kaina
ETI NH1C GG 25A/500V COMBI Įdėklas. kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
„MicroConnect“ UTP CAT5E 0,5M (UTP5005)
  • Pristatymas į namus 4-7 d. d.
„MicroConnect“ UTP CAT5E 0,5M (UTP5005) kaina
EXIDE EG1101 110Ah 750A (EN) 12V akumuliatorius
  • GamintojasExide
  • Talpa (Ah)
  • Įtampa (V)
  • Srovė EN (A)
  • Ilgis (mm)
  • Plotis (mm)
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
EXIDE EG1101 110Ah 750A (EN) 12V akumuliatorius kaina
Gembird Cablexpert CCA-404-5M Audio Cable Juodas
  • GamintojasGembird
  • TipasKabeliai
  • Kabelio ilgis (m)
  • Female jungtis
  • Male jungtis
  • Jungties tipas3.5mm
  • Įvertinimas 5.0 (10)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Gembird Cablexpert CCA-404-5M Audio Cable Juodas kaina
  • Išpardavimas Išpardavimas
USB laidas MicroConnect USB-A - USB-A 0,5 m skaidrus (USBAAF05T)
USB laidas MicroConnect USB-A - USB-A 0,5 m skaidrus (USBAAF05T) kaina
-56 %
  • Įvertinimas 5.0 (4)
Beco beermann Vandens batai vaik. SEALIFE 90023 4 24/25 pink kaina
  • Pristatymas į namus 4-5 d. d.
3MK HardGlass Max ekrano apsauga, Apple, iPhone X, grūdintas stiklas, skaidrus/ Juodas kaina
„MicroConnect U“ / UTP CAT5E 5M (UTP505S)
„MicroConnect U“ / UTP CAT5E 5M (UTP505S) kaina
-21 %