Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Jungiamoji juosta, skirta naudoti su moduliniais skirstytuvais.
Juostą galima montuoti skersai ant bėgio DIN TS35.
| Panaudojimas : | Moduliniai skirstomieji skydai |
| Gnybtų kiekis : | 5 Ø 4 mm (varžtų spaustukai) + 2 Ø 5 mm (varžtų spaustukai) |
| Medžiaga : | Plastikas + Metalas |
| Spalva : | Žalias |
| Svoris : | 0.04 kg |
| Matmenys : | 84 x 12 x 38 mm |
| Gamintojas / Markė : | Elektro-Plast Nasielsk |
| Garantija : | 2 metai |