Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Izoliuota prijungimo juosta skirta naudoti su moduliniu skirstomuoju skydu.
Juostą galima montuoti skersai ant bėgio DIN TS35.
| Panaudojimas : | Moduliniai skirstomieji skydai |
| Nominali srovė : | 63 A |
| Nominali įtampa : | 690 V |
| Gnybtų kiekis : | 7 x 16 mm² Ø 5 mm (varžtų spaustukai) |
| Pagrindinės savybės : |
V0 klasė
Sandarumo klasė : IP20 |
| Medžiaga : | Plastikas / Metalas |
| Spalva : | Žalias |
| Svoris : | 0.028 kg |
| Matmenys : | 53 x 13 x 31 mm |
| Gamintojas / Markė : | SIMET |
| Garantija : | 2 metai |