Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Produkto tipas | Perdavimo gnybtų blokas |
| Jungčių skaičius | 2 |
| Nominalusis skerspjūvis | 4 mm² |
| Nominalioji srovė | 32 A (su 4 mm² skerspjūvio laidininku) |
| Didžiausia apkrovos srovė | 41 A (su 6 mm² skerspjūvio laidininku) |
| Nominalioji įtampa | 1000 V |
| Nominalusis skerspjūvis | 4 mm² |
| Prijungimo būdas: | Sraigtinė jungtis. |
| Skerspjūvis: | 0,14 mm2 - 6 mm2 |
| Montavimo tipas: | NS 35/7,5, NS 35/15. |
| Spalva: | Pilka |
| Plotis | 6,2 mm |
| Galinio dangtelio plotis | 2,2 mm |
| Aukštis | 47,7 mm |
| Gylis | 46,9 mm |
| NS 35/7,5 gylis | 47,5 mm |
| NS 35/15 gylis | 55 mm |
| Kiekis: | 50 vnt. |