Pce PLUG FORWARD 16A/3P/230V SHARK IP44
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 4 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
rating 4.5
Pce PLUG FORWARD 16A/3P/230V SHARK IP44 kaina
add to cart Į krepšelį 9.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 9.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Wtyczka przenośna Shark 16A 230V 2P+Z IP44 o numerze katalogowym 013-6 w kategorii Wtyki przenośne, Wtyki siłowe. Produkt wyprodukowany przez markę PCE, seria SHARK. WTYCZKA o wymiarach 0.12 x 0.05 x 0.05 m. Waga produktu wynosi 0.11 kg.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2024-06-01
Pliusai: Patikimumas ir patvarumas IP44 apsaugos klasė Lengvas montavimas ir naudojimas
Minusai: Gali būti per didelis mažoms erdvėms
Specifikacija
  • Gamintojas Pce
  • Modelis
    013-6
  • Gamintojo kodas 013-6
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    321281
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Emiternet PATCH CABLE UTP CAT.5E PVC 5 M PILKA kaina
Ingremio DŁAWIK 90, M16X1,5 (9X14) 968-315-2 kaina
Securitynet PATCHCORD RJ45 S/FTP 6A LSZH ŻÓŁ 3 kaina