Pce INSERT.RUBBER.ANGLE.1F 10/16A/3P/230V IP44
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Pce INSERT.RUBBER.ANGLE.1F 10/16A/3P/230V IP44 kaina
add to cart Į krepšelį 12.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 12.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Wtyczka przenośna jednofazowa kątowa Taurus 10/16A 2P+Z 230V pełna gumowa IP44 o numerze katalogowym 05822-S w kategorii Wtyki przenośne, Wtyki siłowe. Produkt wyprodukowany przez markę PCE, seria TAURUS. WTYCZKA o wymiarach 0.04 x 0.05 x 0.1 m. Waga produktu wynosi 0.08 kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Pce
  • Modelis
    05822-S
  • Gamintojo kodas 05822-S
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    05822-S
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Erko KOA 4-1 MOT (100 vnt.) kaina
Trytyt SCK-200STY (200X4.5MM) GELTONŲ KABELŲ PAKETAS kaina
Pokój MZ-1 CYF."5" /OP=250/ OZN. kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Rawlplug LĖLĖS DVIGUBOMS IR VIENOS G-K PLOKŠTĖMS, [OP 100 kaina
-13 %
Pokój ZUO-4/35 APSAUGINĖ SRIEGIO JUNGTIS kaina
ETI CH10X38 PV 25A WKŁ.TOPIK. kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Pokój MZ-2 CYF."7" /OP=250/ OZN. kaina