OPTYM.SOLAREDGE S650A-1DM4MBM
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
OPTYM.SOLAREDGE S650A-1DM4MBM
rating 4.5
OPTYM.SOLAREDGE S650A-1DM4MBM kaina
ar
add to cart Į krepšelį 116.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 116.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Optymalizator SolarEdge S650A-1DM4MBM 650W 80V, przewody (+)2,3m (-)0,10m o numerze katalogowym S650A-1DM4MBM w kategorii Fotowoltaika>Optymalizatory. Produkt wyprodukowany przez markę SOLAREDGE. OPTYMALIZATOR MOCY o wymiarach 0,17 x 0,13 x 0,05 m. Waga produktu wynosi 0,79 kg.
Specifikacija
  • Gamintojas Solaredge
  • Modelis
    S650A-1DM4MBM
  • Gamintojo kodas S650A-1DM4MBM
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    S650A-1DM4MBM
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Nextec ZAS.LED.WODOD.S.SLIM 12V,IP67,29,2A,350W kaina
  • Liko tik: 2 vnt.
Erko KCR 12-240 KABELIO GALĖ DIN 46235 MIE(OPK=10 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
Q-Systems Korpuso vamzdis Q Systems QRG 160/8.0 EKO lygus su puodeliu kaina
IMPULSINIS MAITINTUVAS NDR-480-24 MEAN WELL kaina
-10 %
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Elko Bis ŽAIBO STIELIS. AL. 2,5M 2P CZ KOMPLEKSAS kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Silentiumpc Breve IMP. APSAUGA KSE 48048M 230/48VDC 10A 480W kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
KORTELIŲ PROGRAMUOTOJAS SO-PRG-B 13.56 MHz S50 SATEL kaina