Noratel Transformatorius FR78B-400230 90VA
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
rating 4.5
Noratel Transformatorius FR78B-400230 90VA kaina
ar
add to cart Į krepšelį 80.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 80.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 22 d. Visi pristatymo būdai
Specifikacija
  • Gamintojas Noratel
Panašios prekės
  • Įvertinimas 5.0 (3)
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
Makita 230 V maitinimo šaltinis su maitinimo kabeliu - WL00000313 kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Eaton SAUGUS JUNGIKLIS Z-SLS/CB/3 kaina
Nextec LED MAITINIMAS IP20 12V 33.33A 400W VENTILIATORIUS. kaina
Citel OGR.PRZ.T2 15/40KA 2P DS50PVS-600/51 kaina
Eaton GALIOS RIBA T2 1000VDC SPPVRT2-10-2+PE kaina
Nextec ZAS.LED.WODOD.S.SLIM 12V, IP67,25A,300W kaina
Nextec ZAS.LED.WODOD.S.SLIM 24V,IP67,17A,200W kaina
Onnline PLOKŠČIŲJŲ KABELIŲ LAIKIKLIS T-2K OPK=3000 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Ensto Bird Guard SP36.3 (3 vnt.) kaina
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
Mto Electric As Kontaktorius K3 18A 7.5KW 3P+1SL 230V kaina