Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
MODECOM Maitinimo šaltinis VOLCANO HEX PLATINUM 850W ATX3.1 suteikia 850 vatų galios su 80 PLUS Platinum sertifikatu, užtikrinančiu energijos efektyvumą. Jame yra moduliniai kabeliai, keli jungtukai motininėms plokštėms, periferiniams įrenginiams ir PCI Express prietaisams, taip pat 14 cm ventiliatorius aušinimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto tipas | Maitinimo šaltinis |
| Prekės ženklas | MODECOM |
| Modelis | VOLCANO HEX PLATINUM 850W ATX3.1 |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | N/A |
| Svoris | N/A |
| Spalva | Juoda |
Techniniai duomenys |
|
| Bendra galia | 850 W |
| AC įėjimo įtampa | 100 - 240 V |
| Galios faktoriaus korekcija (PFC) | Aktyvi |
| Suderinami motininės plokštės formatai | ATX |
| 80 PLUS sertifikatas | 80 PLUS Platinum |
| ATX versija | 3.1 |
| Vidutinė laikas tarp gedimų (MTBF) | 100000 h |
Prievadai ir sąsajos |
|
| 12V galios jungtis | Taip |
| Motininės plokštės galios jungtis | 20+4 pin ATX |
| Periferiniai (Molex) galios jungtukai (4-pin) | 4 |
| SATA galios jungtukų skaičius | 6 |
| PCI Express galios jungtukai (6+2 pin) | 2 |
| Kabelių tipas | Modulinis |
| EPS galios jungtis (4+4 pin) | Taip |
Įspėjimas dėl saugumo |
|
| Įspėjimai | Neatidarykite korpuso - elektros smūgio pavojus. Venkite kontakto su vandeniu ar kitomis skysčių. Produktas netinkamas išmetimui su buitinių atliekų - išmeskite pagal vietinius reglamentus. |