Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
ASUS TUF-GAMING-850G-EVO yra 850 W ATX maitinimo blokas, sukurtas PC naudojimui, pasižymintis visiškai moduline kabelių sistema ir aktyviu aušinimu su viršuje montuojamu ventiliatoriumi. Jame yra kelios maitinimo jungtys, tokios kaip 4 SATA, 3 PCIe ir 20+4 pin ATX motininės plokštės jungtis, užtikrinančios suderinamumą su įvairiais komponentais.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Produkto Tipas | Maitinimo Blokas (PSU) |
| Prekės Ženklas | ASUS |
| Modelis | TUF-GAMING-850G-EVO |
Specifikacijos |
|
| Matmenys | 140 mm (W) × 86 mm (H) × 150 mm (D) |
| Svoris | 1.35 kg |
| Spalva | Juoda |
Techniniai Duomenys |
|
| Maitinimas | 850 W |
| Efektyvumo Sertifikatas | 80 PLUS Gold |
| AC Įėjimo Įtampa | 100 - 240 V |
| Aušinimo Tipas | Aktyvus |
| Ventiliatorių Skaičius | 1 |
| Vidutinė Laikas Tarp Gedimų (MTBF) | 120,000 valandų |
Maitinimo Jungikliai |
|
| Motininės Plokštės Jungiklis | 20+4 pin ATX |
| PCIe Jungikliai | 3 (6+2 pin) |
| SATA Jungikliai | 4 |
| Periferiniai (Molex) Jungikliai | 2 |
saugos funkcijos |
|
| Apsaugos Funkcijos | Trumpojo jungimo, Per didelės įtampos, Per mažos įtampos, Per didelės srovės, Perkaitimo, Per didelės galios |
Papildoma Informacija |
|
| Kabelių Tipas | Visiškai Modulinis |
| Galios Faktoriaus Korekcija (PFC) Tipas | Aktyvus |