Maitinimo blokas PSA12010 1A/12V
Pardavėjas UAB "Sp Industries"
Rekvizitai
rating 3.6
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
Pardavėjas UAB "Sp Industries"
Rekvizitai
rating 3.6
Maitinimo blokas PSA12010 1A/12V kaina
add to cart Į krepšelį 5.65
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
add to cart Į krepšelį 5.65
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 19d., antradienį. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Maitinimo blokas skirtas tiekti energiją IP stebėjimo kameroms.
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2025-06-29
Minusai: Gali būti nepakankamas galingesniems prietaisams.
Specifikacija
  • Modelis
    MB1.0/12
  • Modelio pavadinimas
    MB1.0/12
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
12W LED Maitinimo šaltinis GLP 12V IP67 kaina
  • Pristatymas į namus 3 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
1,5-6W 700mA LED maitinimo šaltinis, IP66, 89006PA kaina
  • Įvertinimas 5.0 (28)
  • Pristatymas į namus 1-2 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Išmanioji WiFi rozetė "Išmanusis Kištukas" kaina
Prailgintuvas 5 m su užraktu kaina
-17 %
  • Pristatymas į namus 1-3 d. d.
3999# Oem Saugiklio laikiklis su laidu 0.75 kaina
Allocacoc Keturvietis ilgintuvas 150 CM. kaina
3142# Oem Baterijos laikiklis 1 elementui 6F22 kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Power Supply OLLO 18 Watts VS-18W-12C kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Liko tik: 2 vnt.
Nešiojamo kompiuterio baterija DELL GP952, 5200mAh, Extra Digital Advanced kaina
- BlueLounge (US- IS- 01- RU)
  • GamintojasBluelounge
  • Planšečių gamintojasApple
  • Įstrižainė (coliais)
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
- BlueLounge (US- IS- 01- RU) kaina
-4 %
Jamara Fendt bouncing tractor
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Jamara Fendt bouncing tractor kaina
  • Pristatymas į namus 6-9 d. d.
  • Pristatymas į namus 0-1 d. d.
  • Įvertinimas 5.0 (2)
"Moroccanoil Volumizing Lotion" Didinantis plaukų apimtį losjonas 100ml kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
DimasTech vandalizmo mygtukas 19 mm – Silverline – žalios spalvos kaina