Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
The PR3PREU6 is an original AC adapter for Teltonika devices, providing stable and safe power supply..
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Modelio identifikatorius : | PR3PREU6 |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 9 V DC |
| Išvesties srovė : | 1 A |
| Išvesties galia : | 9.0 W |
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | - |
| Apsaugos priemonės : | Nuo perkrovų , Nuo trumpojo jungimo |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Maitinimo jungčių tipas : | 230 V Kištukas 9 V - Užspaudžiamos įvorės |
| Korpuso tipas : | Korpusas su kištuku |
| Laido ilgis : | 2 m |
| Svoris : | 0.077 kg |
| Gamintojas / Markė : | Teltonika |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas EN