Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Įvesties įtampa : | 100 - 240 V AC |
| Įėjimo kintamosios srovės dažnis : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 5.0 V DC |
| Išvesties srovė : | 2.0 A |
| Išvesties galia : | 10 W |
| Išvestis : | Kištukas 1.35 / 3.5 mm - ant laido |
| Svoris : | 0.08 kg |
| Matmenys : | 65 x 65 x 40 mm |
| Gamintojas / Markė : | UNITEK |
| Garantija : | 2 metai |