Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Maitintuvas su dviem išvesties gnybtų porom.
Dėmesio! Jeigu maitintuvas yra skirtas nepertraukiamam darbui (24H), tai jo nominalioji srovė neturi viršyti 80% maksimalios srovės.
Būtina atkreipti ypatingą dėmesį į tinkamą maitintuvo aušinimą darbo metu!.
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : |
pasirenkamos perjungikliu
90 V ... 132 V AC , 180 V ... 264 V AC |
| Išvesties įtampa : | 48 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 43.2 ... 52.8 V |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 3.3 A |
| Maitintuvo galia : | 158.4 W |
| Efektyvumas : | 91 % |
| MTBF (vidutinis laikas tarp gedimų) : | > 700000 h - Telcordia SR-332 |
| Išvesčių skaičius : | 2 vnt. |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -30 °C ... 70 °C / 20 % ... 90 % |
| Svoris : | 0.36 kg |
| Matmenys : | 159 x 97 x 30 mm |
| Gamintojas / Markė : | Delta Electronics |
| Garantija : | 5 metai |