Hager (LNH0080MK)
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
Hager (LNH0080MK)
rating 4.5
Hager (LNH0080MK) kaina
add to cart Į krepšelį 15.99
Hager (LNH0080MK) kaina
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
Hager (LNH0080MK) kaina
add to cart Į krepšelį 15.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Aprašymas
Automatinis vertimas
Saugiklis NH000 80A gG 500V WT-000 (LNH0080MK)
Charakteristikos:
Vardinė srovė: 80 A
Saugiklio įdėklo dydis: NH000
Vardinė įtampa UE (AC): 0 / 500 / 550 V
Bendra vardinės srovės vartojamoji galia: 6,5 W
Įdiegto gaminio aukštis: 79 mm
Įdiegto gaminio plotis: 21 mm
Pastebėjote klaidą prekės aprašyme ar nuotraukų galerijoje? Praneškite mums.
Skaityti daugiau
Skaityti mažiau
ChatGPT
ChatGPT chatGPT-comment  Dirbtinio intelekto nuomonė rating 4 2023-06-11
Hager Saugiklio jungtis NH000 80A gG 500V WT-000 (LNH0080MK) yra patikima ir kokybiška prekė, kuri tinka naudoti įvairiose elektros instaliacijose.
Pliusai: Didelis srovės stiprumas iki 80A Tinka naudoti įvairiose elektros instaliacijose Patikima ir kokybiška prekė
Minusai: Nėra
Specifikacija
  • Gamintojas Hager
  • Modelis
    LNH0080MK
  • Gamintojo kodas LNH0080MK
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    LNH0080MK
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
Erko KOA 4-1 MOT (100 vnt.) kaina
Trytyt SCK-200STY (200X4.5MM) GELTONŲ KABELŲ PAKETAS kaina
Pokój MZ-1 CYF."5" /OP=250/ OZN. kaina
Nextec ZASIL.OKR 50MM / 12V / IP20 / 2,5A / 30W kaina
Rawlplug PLASTIKINĖ GRINDŲ RANKA 25 MM kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
Rawlplug LĖLĖS DVIGUBOMS IR VIENOS G-K PLOKŠTĖMS, [OP 100 kaina
-13 %
Kopos PLIENINIS VAMZDIS. PG-16 TYPE 6016 (3/30/1200) kaina
Pce KIŠTUČIO KEITIKLIS 32A/5P/400V GRIP TT IP44 kaina
ETI NH1C GG 125A/500V COMBI Įdėklas. kaina