Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 200 ... 240 V AC |
| Dažnių diapazonas : | 50 / 60 Hz |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 3.2 A |
| Maitintuvo galia : | 75 W |
| Išvesčių skaičius : | 1 vnt. |
| Apsaugos priemonės : |
|
| Pagrindinės savybės : | Korpusas pritaikytas montavimui prie sienos |
| Korpuso tipas : | Metalinė, Hermetiškas |
| Sandarumo klasė : | IP67 |
| Darbo temperatūra : | -40 °C ... 75 °C |
| Svoris : | 0.59 kg |
| Matmenys : | 137 x 67 x 37 mm |
| Garantija : | 3 metai |