F&F FA-3HS-015 vektorinis keitiklis
  • Varlė kodas 27761768
  • Liko tik: 3 vnt.
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 2 has video
  • Varlė kodas 27761768
  • Liko tik: 3 vnt.
Pardavėjas Varle.lt
Rekvizitai
rating 4.5
F&F FA-3HS-015 vektorinis keitiklis kaina
ar
add to cart Į krepšelį 239.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 239.99
Pristatymas į namus
Gauk gegužės 26 d. Visi pristatymo būdai
Dažnai perka kartu
Bendra kaina
Netinkama rekomendacija? Praneškite mums.
Aprašymas
Automatinis vertimas
F&F vektoriaus keitiklis; FA-3HS-015 Taikymas: Asinchroniniai trifaziai varikliai Didžiausia galia: 1,5 kW Įėjimo srovė: 5 A Išėjimo srovė: 3,8 A Įvesties įtampa: 3 x 400 V Išėjimo įtampa: 3 x 400 V, tvirtinimas prie DIN bėgio Inverteriai yra elektroniniai dažnio keitikliai skirtas asinchroninių trifazių variklių sklandžiam paleidimui, stabdymui ir greičio valdymui Svarbiausios savybės: Mažas variklio dydis ir svoris, reguliavimas pagal laisvai programuojamas V/F charakteristikas % vienos minutės laikotarpiui. PLC režimas su galimybe programuoti iki 16 žingsnių (greitis, pagreičio ir lėtėjimo laikas, trukmė), vieną kartą arba cikliškai atliekamų keitiklio. Integruotas RS-485 ryšio modulis, palaikantis Modbus RTU protokolą, leidžia prijungti keitiklį prie pramoninių tinklų ir nuotoliniu būdu valdyti, prižiūrėti bei konfigūruoti keitiklio darbą. Integruotas PID valdiklis. Didelė laisvė programuojant keitiklio įėjimus ir išėjimus. Galimybė apriboti prieigą prie nustatymų ir apsaugoti PIN kodu. Naudojimo vadovas lenkų kalba įtrauktas į "Papildoma informacija". Techniniai duomenys: Įėjimo įtampa: 3 x 400 V Įėjimo srovė: 5,0 A Išėjimo įtampa: 3 x 400 V Išėjimo srovė: 3,8 A Maksimali variklio galia: 1,5 kW Ryšio sąsaja: RS-485 (MODBUS RTU) Skaitmeninių įėjimų skaičius: 5 analoginiai įėjimai: 1 analoginiai įėjimai - įtampa: 1 analoginiai įėjimai - srovė: 1 analoginių išėjimų skaičius: 1 analoginiai išėjimai - srovė: 1 analoginiai išėjimai - įtampa: 1 relių išėjimų skaičius: 1 ilgis: 138 mm plotis: 72 mm aukštis: 123,5 mm Darbinė temperatūra: -10÷40°C
Specifikacija
  • Gamintojas F&F
  • Modelis
    FA-3HS-015
  • Gamintojo kodas FA-3HS-015
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    FA-3HS-015
Panašios prekės
  • Pristatymas į namus 5-6 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
„Siemens“ paleidimo sistema 0,75 kW 0,4–2A 24 V DC SIRIUS (3RM1202-1AA04) kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 2 vnt.
Legrand R323 25 ROZŁ.BEZP. kaina
  • Pristatymas į namus 5-8 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Hager LV DYDIS BE NH00 3P 160A 690VAC 185MM kaina
Legrand NH SPX 00 160A 60MM-ROZŁACZ.BEZPIECZ. kaina
Sabaj KABAMI SPINTELĖ 19" 15U/600 FULL RAL 70 kaina
  • Pristatymas į namus 4-6 d. d.
  • Liko tik: 1 vnt.
Ensto EXCEL KABELIO ORO GALVUTĖ kaina
Legrand R323 63 ROZŁ.BEZP. kaina
  • Liko tik: 4 vnt.
8 kanalų LAN apsaugos skydelis su padidinta PoE apsauga nuo viršįtampių EWIMAR PTU-58R-PRO/PoE kaina
F&F INVERTERIS FA-3HS-022 kaina
Pirmyn Atgal
Peržiūrėtos prekės
  • Pristatymas į namus 2-5 d. d.
  • Liko tik: 5+ vnt.
Dėklas Hama Crystal Clear – Dangtis – Apple – iPhone 7 – 11,9 cm (4,7 colio) – Skaidrus kaina
  • Liko tik: 1 vnt.
Doser Messtechnik Drėgmės matuoklis DOSER DM4A kaina
  • Įvertinimas 5.0 (3)
Pelės kilimėlis Thermaltake EAC-MSB00, juoda kaina
  • Įvertinimas 5.0 (1)
  • Pristatymas į namus 2-4 d. d.
SkyWatcher Maitinimo automobilinis 12 V adapteris, 5 m kaina