Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Pakuotėje : | 12 vnt. Nurodyta kaina už pakuotę |
| Rėlių skaičius : | 1 |
| Jungtis tipas : | 2 x spyruoklinis spaustukas |
| Laido skerspjūvis : | 0.5 ... 2.5 mm² - Viela |
| Leistinas nominalios įtampos dydis : | 450 V |
| Nominali srovė : | 24 A |
| Spalva : | Juoda |
| Matmenys : | 16 x 9 x 4 mm |
| Garantija : | 2 metai |