Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Impulsinis maitintuvas, įrengtas ant TS35/7.5 arba 15 DIN bėgelio, atsparus aukštoms darbo temperatūroms (iki 70°C).
| Maitintuvo tipas : | Impulsinis |
| Maitinimo įtampa : | 90 ... 264 V AC |
| Išvesties įtampa : | 24 V DC |
| Išvesties įtampos reguliavimas : | 21.6 ... 26.4 V DC |
| Maitintuvo srovinis pajėgumas : | 5 A |
| Maitintuvo galia : | 120 W |
| Išvesčių skaičius : | 2 vnt. |
| Efektyvumas : | 88.5 % |
| Korpuso tipas : | DIN |
| Apsaugos priemonės : | Nuo trumpojo jungimo Nuo perkrovų Nuo viršįtampų Nuo perkaitimo |
| Darbo temperatūra / santykinis drėgnumas : | -40 °C ... 70 °C / 20 ... 95 % |
| Svoris : | 0.45 kg |
| Matmenys : | 123.6 x 116.8 x 30 mm |
| Garantija : | 3 metai |
Duomenų lapas EN