Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/H
Nuotraukos Nuotraukos
1 iš 1 has video
  • Išpardavimas Išpardavimas
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/H
rating 4.5
Bcs Power BCS-ZA1206/UPS/H kaina
ar
add to cart Į krepšelį 155.99
add to cart Į krepšelį
*Užsakymo terminai yra preliminarūs
ar
add to cart Į krepšelį 155.99
Automatinis vertimas
Zasilacz sieciowy 12V 6A 72W Zamontowany w obudowie wewnętrznej BCS-H Przystosowany do współpracy z 2 akumulatorami żelowymi lub AGM 12V / 18Ah Zamontowany tamper otwarcia, dystans do ściany Napięcie wejściowe 190~260VAC Napięcie wyjściowe 12VDC +/-15% Sprawność 90% @70 W Prąd ładowania akumulatora 1A lub 2A Warunki pracy -10~+40°C Wymiary 450x400x140mm Waga 4.2kg
Specifikacija
  • Gamintojas BCS
  • Modelis
    6689
  • Įrenginio pavadinimas BCS-ZA1206/UPS/H
  • Gamintojo kodas 6689
  • Svoris 0
  • Modelio pavadinimas
    BCS-ZA1206/UPS/H
* Anksčiau taikyta Varle.lt kaina
  • Liko tik: 3 vnt.
Incobex Termostato korpusas 530x840x250mm IP44 STN 53x84 IOBK-32310-01-002 kaina
  • Pristatymas į namus 4-8 d. d.
  • Liko tik: 4 vnt.
Breve KSR 24024 230/24VDC 10A ĮKROVIKLIS kaina
-5 %