Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
| Gamintojas | Aten |
| Gross depth (mm) | 810.00 mm |
| Gross height (mm) | 166.00 mm |
| Gross weight | 2.31 kg |
| Gross width (mm) | 207.00 mm |
| Net weight | 1.10 kg |
| Packing quantity | 1.00 dalių |
| Paper/Pasteboard | 969.60 g |
| Plastic (No PET) | 242.40 g |
| Tare weight (kg) | 1.21 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Producer | Aten |
| Gamintojo prekės modelio pavadinimas | PE0116SG |
| Gamintojo prekės serija | 0U 10A 16Port Basic PDU with Surge Protection |
| Dažnių diapazonas | 50-60 Hz |
| Jungties tipas | Input Connection: IEC-320 C14 |
| Dėžės turinys | 1x Basic PDU; 1x Power cord; 1 x L-shaped mounting kit; 1x User Instructions |
| Išvesties jungtys | Outlet Type: (16) IEC 320 C13 |
| Kitos savybės | Input Power: 2400VA(Max); Nominal Input Voltage: 100-240 VAC; Maximum Input Current: 10A (Max) |
| Darbo temperatūra (T-T) | 0 - 40°C °C |
| Medžiaga | Aluminum |
| Warranty | 24 mėn. |