Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Konstrukcija | |
| Rėmo pajėgumas | 32u |
| Montavimas | Vertikaliai |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 24 ac išvestis(ys / čių) |
| Ac išėjimo tipai | C13 šakotuvas, c19 šakotuvas |
| Įėjimo jungties tipas | Iec320 c20 |
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 2 m |
| Energijos valdymas | |
| Nominali įėjimo įtampa | 110 - 250 v |
| Maksimali srovė | 16 a |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 45 mm |
| Ilgis | 1133,6 mm |
| Aukštis | 45 mm |
| Svoris | 1,7 kg |
| Pakuotės turinys | |
| Pridėti sraigtai | Taip |
| Varžtų skaičius | 2 |
| Pridedamos sraigtų veržlės | Taip |
| Sraigto veržlių skaičius | 2 |
| Modelio pavadinimas | 163675 |