Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Energijos valdymas | |
| Maitinimo dažnis | 50 hz |
| Kintamosios srovės lizdų kiekis | 6 |
| Nominali įvesties įtampa | 250 v |
| Maksimali įvesties galia | 3500 w |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Dizainas | |
| Gaminio spalva | Balta |
| Sertifikatai | |
| Sertifikatas | Tuv / gs |
| Techniniai duomenys | |
| Maksimali srovė | 16 a |
| Tarptautinės apsaugos kodas | Ip20 |
| Spalva | |
| Kabelio spalva | Balta |
| Savybės | |
| Gaminio tipas | 6 schuko sockets (german type)with illuminated on/off switchangled schuko plugwith child protectionpower: 250v/16a, 50hz, max. 3500wattcable spec.: h05vv-f 3g 1.5 mm2cable length: 1.5 meterip20tuv & gs approved |
| Modelio pavadinimas | Socket outlet 6-way, 1.5 m |
| Efektyvumas | |
| Maksimalus kabelio ilgis | 1.5 m |
| Modelio pavadinimas | LPS202 |