Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
Intellinet 342070 Tinklo laidas RJ45 Male / RJ45 Male, 3.0 m
| Konstrukcija | |
| Pdu tipai | Pagrindinis, perjungta |
| Rėmo pajėgumas | 1u |
| Montavimas | Horizontalus |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Produkto spalva | Aliuminis, juoda |
| On/off mygtukas | Taip |
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 8 ac išvestis(ys / čių) |
| Ac išėjimo tipai | F tipas |
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 3 m |
| Energijos valdymas | |
| Nominali įėjimo įtampa | 250 v |
| Maksimali srovė | 16 a |
| Maitinimo apsaugos ypatybės | Apsauga nuo perkrovos |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 44,4 mm |
| Ilgis | 482,6 mm |
| Aukštis | 44,4 mm |
| Svoris | 1 kg |
| Dydis | 48,3 cm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Modelio pavadinimas | 713986 |