Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Konstrukcija | |
| Pdu tipai | Pagrindinis |
| Rėmo pajėgumas | 1u |
| Montavimas | Horizontalus / vertikalus |
| Produkto spalva | Pilka |
| On/off mygtukas | Ne |
| Ryšys | |
| Lizų kiekis | 4 ac išvestis(ys / čių) |
| Ac išėjimo tipai | F tipas |
| Savybės | |
| Kabelio ilgis | 1,8 m |
| Energijos valdymas | |
| Nominali įėjimo įtampa | 250 v |
| Maksimali srovė | 15 a |
| Svoris ir matmenys | |
| Plotis | 44,4 mm |
| Ilgis | 254 mm |
| Aukštis | 44,4 mm |
| Svoris | 560 g |
| Dydis | 25,4 cm |
| Aplinkos sąlygos | |
| Darbo santykinės drėgmės diapazonas | 10 - 90 % |
| Modelio pavadinimas | 714020 |