Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Eaton PB6F Apsaugos Dėžutė yra kompaktiškas viršįtampių apsaugos įrenginys, turintis šešis AC lizdus. Ji veikia su nominaliu įėjimo įtampu 220 - 250 V ir turi maksimalų galingumo reitingą 2500 W.
Savybės |
|
|---|---|
| Įjungimo/išjungimo mygtukas | Taip |
| Atsako laikas | 0.000001 ms |
| Produkto spalva | Juoda, Balta |
Galia |
|
| Maksimali galia | 2500 W |
| AC lizdų tipai | Tipas E (FR) |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 47.5 mm |
| Svoris | 586 g |
| Gylis | 245 mm |
| Kabelio ilgis | 1.5 m |
| Plotis | 110 mm |
Indikacija |
|
| LED indikatoriai | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Lizų kiekis | 6 ac išvestis(ys / čių) |
| Ac išėjimo tipai | E tipas (fr) |
| Nominali įėjimo įtampa | 220-250 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50 - 60 hz |
| Nominali išėjimo srovė | 10 a |
| Didžiausioji galia | 2500 w |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| On/off mygtukas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Svoris | 583 g |
| Plotis | 272 mm |
| Ilgis | 55 mm |
| Aukštis | 152 mm |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | Ce / eac / cm |
| Modelio pavadinimas | PB6F |