Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
Likite energingi ir apsaugoti su Eaton Protection Strip 4 FR, elegantiškos juodos spalvos. Su keturiais lizdais ir pažangia apsauga nuo srovių, tai jūsų būtinas pagalbininkas saugiam ir tvarkingam įkrovimui.
Ypatybės |
|
|---|---|
| Įjungimo/išjungimo jungiklis | Taip |
| Atsako laikas | 0.000001 ms |
| Produkto spalva | Juoda |
Galia |
|
| Maksimali galia | 2500 W |
| Nominalus srovės išėjimas | 10 A |
| Nominalus įėjimo įtampa | 220 - 250 V |
| AC lizdų tipai | Tipas E |
| AC įėjimo dažnis | 50 - 60 Hz |
| AC lizdų kiekis | 4 AC lizdai |
Svoris ir matmenys |
|
| Aukštis | 40 mm |
| Svoris | 324 g |
| Gylis | 264 mm |
| Plotis | 52 mm |
| Kabelio ilgis | 1 m |
Indikacija |
|
| LED indikatoriai | Taip |
| Energijos valdymas | |
| Lizų kiekis | 4 ac išvestis(ys / čių) |
| Ac išėjimo tipai | E tipas (fr) |
| Nominali įėjimo įtampa | 220 - 250 v |
| Ac įėjimo dažnis | 50/60 hz |
| Nominali išėjimo srovė | 10 a |
| Didžiausioji galia | 2500 w |
| Savybės | |
| Produkto spalva | Juoda, balta |
| Reakcijos laikas | 0,000001 ms |
| On/off mygtukas | Taip |
| Svoris ir matmenys | |
| Kabelio ilgis | 1 m |
| Svoris | 324 g |
| Plotis | 52 mm |
| Ilgis | 264 mm |
| Aukštis | 40 mm |
| Sertifikatai | |
| Sertifikavimas | Ce |
| Indikacija | |
| Led indikatoriai | Taip |
| Modelio pavadinimas | PS4F |