Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Įrenginys ACAR-MINI-AGD yra veiksminga namų ūkio prietaisų maitinimo apsauga (skalbimo mašinos, šaldytuvai, mikrobangų krosnelės ir t.t.)..
Papildomai įrenginyje yra įdiegta sustiprinta apsauga ir apsaugos sistemos tinkamo veikimo signalizacija, o taip pat užsklandos apsaugančios nuo smūgio.
| Nominali įtampa : | 230 V AC / 50 Hz |
| Suminė maksimali srovė : | 10 A |
| Maksimali suminė apkrova : | 2300 W |
| Reakcijos trukmė : | < 25 ns |
| Tinklo lizdų skaičius : | 2 lizdai su apsaugine jungtimi 10A/250V |
| Maksimali įtampa : | 250 V / 50 Hz |
| Apsaugos nuo viršįtampių sistemos apsaugos lygis : | ≤ 1.3 kV (L/N) |
| Nominali iškrovimo srovė : | 2 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Maksimali iškrovimo srovė : | 10 kA (L/N) - (8/20µs) |
| Apsaugos nuo elektros smūgio sistema : | Lizdų apsauginiai kaišteliai, sujungti su apsauginiu laidu (sistema 2P+Z) |
| Korpusas : | Iš liepsną slopinančio plastiko |
| Matmenys : | 131 x 55 x 75 mm |
| Svoris : | 0.12 kg |
| Garantija : | 2 metai |
Duomenų lapas PL
TOP susijusios paieškos