Europos 15-in-1 maitinimo juostos bokštas

Kompaktiškas ir patogus Power Strip bokštas
Verbatim EU maitinimo bokštas yra praktiškas sprendimas, išplečiantis vieną europietišką lizdą į 11 kintamosios srovės lizdų ir du USB-C prievadus bei du USB-A prievadus. Naudodami šį 15 viename maitinimo laido bokštą ir 2 metrų ilginamąjį laidą gausite visus reikalingus lizdus, kad galėtumėte įkrauti savo įrenginius ir naudoti juos visa galia. Dėl vietos taupančio vertikalaus dizaino Verbatim EU maitinimo bokštas puikiai tinka namuose, virtuvėje, biure ar mokykloje, kad stalai ir grindys būtų švarūs ir tvarkingi. Bokšto viršuje esantis įjungimo / išjungimo jungiklis valdo maitinimą, todėl galite vienu metu išjungti visus įrenginius taupydami energiją.

Daugiasluoksnė apsauga
ES maitinimo bokštas turi CE ir ROHS sertifikatą ir pagamintas iš aukštos kokybės ugniai atsparaus polikarbonato, su vaikų saugos dangteliais, kuriuos galima atidaryti tik naudojant didesnę nei 75 N (7,5 kg) jėgą kiekvienai skylei. Įrenginyje taip pat įrengta apsauga nuo perkrovos, užtikrinanti vertingų buitinių prietaisų ar kitos elektros įrangos saugumą. Apsauga automatiškai išjungia maitinimą, kai įėjimo srovė iš lizdo viršija 16 A arba kai naudojamiems lizdams reikia daugiau nei 3600 W galios.

Produkto informacija
Europos 15 viename elektros juostos bokštas. 11 EU kintamosios srovės lizdų, 2 x USB-C prievadai + 2 x USB-A prievadai. Erdvę taupantis bokšto dizainas. Įjungimo/išjungimo jungiklis bokšto viršuje. Vaikų apsauginiai užvalkalai. Apsauga nuo perkrovos su automatiniu maitinimo išjungimu. Verbatim suteikia 2 metų ribotą garantiją gaminio gyvavimo ciklui.

Sistemos reikalavimai
Europietiški C arba F tipo kištukai ir lizdai

Pakuotės turinys
Verbatim EUPT-01 EU Power Tower, 11 kintamosios srovės lizdų su 2 USB-C prievadais / 2 USB-A prievadais. Greitos pradžios vadovas.

Techninės specifikacijos |
| Prekės ženklas | Pažodžiui |
| Įrenginys | 11 EU kintamosios srovės lizdo maitinimo juosta |
| Nominali galia | 3600 W maks. |
| Nominali įvesties įtampa | 230 V 16 A maks. |
| USB-A | 5,0 V 3,1 A maks. 15,0 W, maks. 2,4 A vienam prievadui |
| USB-C | 5,0 V 3,1 A maks. 15,0 W, maks. 2,4 A vienam prievadui |
| Galia | Maitinamas iš kompiuterio per USB prievadą. |
| Medžiaga | Ugniai atsparus polikarbonatas |
| Matmenys | 110 mm x 110 mm x 225 mm |
| Svoris | 766 g |
| Kabelis | 2 m |
| Darbinė temperatūra | 0-35°C |
| Spalva | Baltas |