Krepšelis tuščias
Turite Varlės paskyrą?
Prisijunkite, kad pamatytumėte krepšelio turinį
Prisijungti
Ši prekė
UGREEN „Nexode Pro“ 65W 3 prievadų GaN mini greitasis įkroviklis
| Nominali įtampa : | 230 V AC / 50 Hz |
| Suminė maksimali srovė : | 16 A |
| Maksimali suminė apkrova : | 3680 W |
| Tinklo lizdų skaičius : | 8 x CEE 7/5 |
| Montažas : | RACK 19" tipo spintose |
| Maitinimo kabelio ilgis : | 1.8 m laidas su maitinimo kištuku CEE 7/7 |
| Korpuso tipas : | 1 U RACK 19" |
| Išjungiklis : | dvigubos eigos, apšviečiamas |
| Svoris : | 0.78 kg |
| Matmenys : | 483 x 44 x 54 mm |
| Garantija : | 2 metai |